Головна » 2016 » Травень » 19 » Всеукраїнський конкурс з професії «Електрогазозварник» в ДНЗ «ЖВПТУ»
12:38
Всеукраїнський конкурс з професії «Електрогазозварник» в ДНЗ «ЖВПТУ»

18 травня в училищі відбулося урочисте відкриття  ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник».

Житомирську область на конкурсі представляє наш учень Андрієнко Андрій.

Після жеребкування учасників було проведено теоретичний тур конкурсу,  психологічний тренінг для супроводжуючих осіб та екскурсію в училищний музей Поліської слави.

Ввечері учасники конкурсу презентували свої навчальні заклади.

Бажаємо успіхів Анрієнко Андрію!

Категорія: Актуальні новини | Переглядів: 481 | Додав: nibres | Теги: конкурс, 2016 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 darchisv  
Відгук
Теориетичний тур проходив на компютерах в лабараторіях під наглядом журі конкурсу. Результат конкурсант мав змогу бачити відразу після закінчення проходження тесту та були виставлені у коридорі закладу через кілька хвилин. Після чого всім була надана змога
ознайомитись з роздруковкою  всіх відповідей учасника.              
 В майстерні електрозварювання кабінки були обладнанні новими, однаковими , зварювальними інверторами та надані всім ідентичні набори інструментів. Конкурсанти самостійно вибирали
електроди які були надані для всіх на столі серед майстерні.                 В майстерні для газового зварювання в кабінках рамповим методом подавались горючий газ та кисень, тиск якого конкурсант мав змогу регулювати самостійно.
Надані всім одинакові набір інструментів газозварника, присадочний дріт та окуляри для газового зварювання. Деталі зварювальних зразків надавались всім одинакові та кодувались номером учасника. Всі учасники конкурсу були абсолютно у рівних умовах, та оцінювались компетентним  та незаангажованим журі.  Організацію всіх заходів які проводили можна оцінити відмінно, а це концерти, екскурсії, проживання гостей яке особисто контролював директор училища, харчування та обслуговування в столовій закладу яке можна прирівняти як ресторанного.
Велике спасибі  за професіоналізм, та купу позитивних емоцій!!! ЗПовагою із Закарпаття.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]