Головна » 2016 » Квітень » 15 » Студенти ПТУ вчать ровесників як не потрапити в рабство
14:19
Студенти ПТУ вчать ровесників як не потрапити в рабство

Студенти Житомирського вищого професійного технологічного училища навчали своїх ровесників як не потрапити в рабство. 5 квітня студенти училища, які раніше пройшли навчання, організоване ГО “Молодь обирає життя”, провели тренінг для своїх колег, які теж навчаються в цьому училищі.

“Ми проводимо захід з профілактики торгівлі людьми для своїх ровесників в рамках комунікаційного марафону  “Дивись – слухай приймай рішення”. Зараз це дуже актуальна тема, бо у зв’язку з великою кількістю заробітчан, будь-хто може опинитися у такій ситуації. Ми пояснюємо, що у таких випадках робити, куди дзвонити, а ще краще як цього уникнути”, – говорить Влада, яка виступала одним з тренерів.

У рамках проекту підготували 32 юних тренери з ПТУ Житомира та Бердичева. За підсумками тренінгів, які вони проводять для своїх ровесників, впродовж квітня інформацію про те як уникнути потрапляння в рабство отримають близько 1000 студентів ПТУ.

За деякими оцінками, кількість людей, які перебувають у рабстві – 27 мільйонів. Це число більш ніж удвічі перевищує загальну кількість рабів, привезених з Африки у часи трансатлантичної работоргівлі, – повідомляєipress.ua.

Нагадаємо, що Михайло К., сирота з Баранівського району, шість років відпрацював у рабстві в місцевих циган. Ми повідомляли, що хлопець лише з шостої спроби зміг втекти від своїх рабовласників. Поліція за цим фактом порушила кримінальну справу.

Категорія: Життя училища | Переглядів: 166 | Додав: nibres | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]