[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Студент » Життя ліцею » Харчування в столовій ЖВПТУ (Мемуари про столову)
Харчування в столовій ЖВПТУ
nibresДата: П`ятниця, 15.05.2015, 06:41 | Повідомлення # 1
Адмін
Група: Адміністратори
Репутація: 1000
Статус: Offline
В даній темі можна залишити ваші побажання з приводу столової ЖВПТУ.

P.S. Бажано всі побажання залишати у вічливій формі з цензурними словами, інакше повідомлення будуть видалятись, а автор блокуватиметься
Прикріплення: 5474504.jpg(5.1 Kb)

SnezhkaДата: П`ятниця, 15.05.2015, 07:13 | Повідомлення # 2
Новичок
Група: Друзі
Репутація: 0
В столовій неодноразово в їжі студенти знаходили волосся. Я сама була не один раз свідком цього. На їдальних  столах завжди брудно, відповідаючі не слідкують за сільничками і тому завжди в них багато зайвих речей. Мене вражають ціни в столовій, мені здається вони високі. Але є і плюси - випічка, але знову ж такі ціни (високі) і тому дозволити собі купувати булочки щодня, щоб наїстися немає змоги.  Мінусів всеодно більше.

katyxaas333Дата: П`ятниця, 15.05.2015, 07:18 | Повідомлення # 3
Новичок
Група: Користувачі
Харчування в столовій бажає кращого!
Ціни - жахливі, обслуговування - жахливе, готують - смачно. Сподіваюсь що адміністрація зверне увагу на столову!)

КрохаДата: П`ятниця, 15.05.2015, 07:21 | Повідомлення # 4
Новичок
Snezhka,  повність з тобою згодна. В нашу столову навіть не хочется  ходити.)
Якість просто жах..(

tvoyamamka19Дата: Субота, 16.05.2015, 14:11 | Повідомлення # 5
Новичок
Ну... Понеслась душа в рай) Уровень нашей столовой просто ужасен, эта баланда может вызывать только рвотный рефлекс и питаются люди там только из-за того что заставляет директор, может быть он что-нибудь от туда и имеет, но это уже другая история.

nibresДата: Неділя, 17.05.2015, 20:30 | Повідомлення # 6
Адмін
Група: Адміністратори
Репутація: 1000
Бажано було б написати щоб ви хотіли покращити, а не лише погане писати.

natasha1998Дата: Понеділок, 18.05.2015, 07:51 | Повідомлення # 7
Новичок
Згодна з вами всіма!
В нашій столові жахливо !
Звичайно є і приємне це як вже писали (випічка)!
Але ціни жахливі...
І обслуговування теж!
Сподіваюсь наш деректор це прочитає!

ТаняДата: Субота, 23.05.2015, 18:46 | Повідомлення # 8
Новичок
Я приєднуюсь до всіх вище сказаних коментарів, якщо вже на то пішло, в нашій столовій є і світла сторона, це випічка,  але, як вже було сказано ЦІНИ! вони великі на мою думку. Мені геть не сподобалось коли я особисто витягала волосся із мого супу, і особисто була свідком, як витягали волосся із самої котлети. я можу все зрозуміти, але вибачте таке!!! я би дуже хотіла, щоб директор ОСОБЛИВО звернув на це увагу. А с приводу побажань, трохи нижчі ціни на випічку, бо з такими інгредієнтами, як волосся, не відомо звідки у супах, котлетах і так далі, вибачте, але ІСТИ НЕ ХОЧУ!!!! І я думаю багато хто зі мною погодиться. дякую за увагу.

Форум » Студент » Життя ліцею » Харчування в столовій ЖВПТУ (Мемуари про столову)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: